0X (ZRX) Coin Nereden Alınır?

0x

0x (ZRX)

$ 0.462757 8.47%

0X (ZRX) Coin Nedir?

0x, geleneksel finansal aracılara dayanmayan yeni pazar türleri oluşturmak için bir kullanıcı ağı oluşturmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda sizi çalıştırmaya teşvik etmeyi amaçlayan bir yazılımdır. 0x ile kullanıcılar, herhangi bir değer biçimini temsil eden kripto varlıkları için pazarlar oluşturabilir. 0x protokolü 2016 yılında kurulmuştur. Will Warren ve Amir Bandeali ortaklığıyla kurulan ZeroEx Inc isimli bir şirketin ürünüdür.

Gelişmekte olan merkezi olmayan finans (DeFi) protokol gruplarından biridir. 0x, yönetimini ve işleyişini dağıtmak için ZRX ve Ethereum blok zinciri adı verilen tescilli bir kripto varlığı kullanır. ZRX, kullanıcıları 0x pazarları için sipariş defterlerini barındırmaya ve sürdürmeye teşvik etmek için böyle bir sisteme başvurdu. Bu temel hizmet karşılığında, 0x kullanıcıları, platformda varlık alıp satarken ödenen ücretlere maruz kalır ve ZRX coin cinsinden ek ödüller kazanabilirler.

Bu şekilde, 0X’e sahip olanlar yazılımdaki değişiklikleri oylama olanağına sahip olduklarından, ZRX protokolün yönetişim sistemi için gereklidir. (Örneğin, token sahipleri, kullanıcıların ödediği ve kazandığı ücretleri artırmak veya azaltmak için oy kullanabilir.)

0X (ZRX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Zrx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. 0X coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

0X (ZRX) Coin Kaç TL?

0X (ZRX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0X (ZRX) Coin Yorumları

0X (ZRX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://0x.org/
Whitepaper
https://0x.org/pdfs/0x_white_paper.pdf
Github
https://github.com/0xProject
Documentation
https://0x.org/docs
Telegram
https://t.me/official_0x