Aave Protocol (AAVE) Coin Nereden Alınır?

aave

Aave (AAVE)

$ 90.11 4.39%

Aave Protocol (AAVE) Coin Nedir?

Aave Protocol, kişilerin kripto para alışverişine izin veren merkezi olmayan açık kaynaklı bir projedir. Stani Kulechov tarafından kurulan Aave coin, insanların kripto para alışverişine izin veren bir Defi projesidir. Defi kelimesinin anlamı “Maliyetsiz Finans” demektir. Geleneksel finans anlayışını değiştiren, finansın bütün avantajlarını çok daha kolay ulaşılabilir ve merkezi olmayan hale getirmeyi planlayan projelerin genel adıdır.

Aave kripto para birimi uluslararası kredi verme kuruluşu olmayı hedefler. Kişiler arası merkez ve aracı olmadan, sabit faiz oranları ile borç verilebilmesini sağlar. Aave kripto para sistemi dünyanın neresinde olursanız olun, ülkenizin belirlediği faiz oranlarından bağımsız kredi alabilmenizi sağlamaktır. Uygulanan faiz oranı arz talebe bağlı olsa bile genel olarak sabittir. Aave kripto para projesinin diğer projelerden en büyük farkı faiz oranlarının daima sabit olmasıdır. Ayrıca Ocak 2020’den bu yana teminatsız çözümler de sunmaktadır.

Aave Protocol (AAVE) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Aave coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4. Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. AAVE Protocol nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Aave Protocol (AAVE) Coin Kaç TL?

Aave Protocol (AAVE) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1,402.33
aave
Aave (AAVE)
1h1.28%
24h4.39%
TRY
USD
EUR

Aave Protocol (AAVE) Coin Yorumları

Aave Protocol (AAVE) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://aave.com/
Whitepaper
https://github.com/aave/aave-protocol/blob/master/docs/Aave_Protocol_Whitepaper_v1_0.pdf
Github
https://github.com/aave/aave-protocol
Documentation
https://docs.aave.com/developers/
Telegram
https://t.me/Aavesome
Discord
https://aave.com/discord