Aavegotchi (GHST) Coin Nereden Alınır?

aavegotchi

Aavegotchi (GHST)

$ 1.56 0.81%

Aavegotchi (GHST) Coin Nedir?

Aave tarafından desteklenen Aavegotchi (GHST), NFT teknolojisi tarafından desteklenen Ethereum tabanlı kripto koleksiyonlarıdır. DeFi staking ve değiştirilemez token’ların (NFT) birleşimidir. Teminat hissesi, özellikler ve giyilebilir ürünler olarak üç özelliğe sahip olup, bunların değerini ve nadirliğini belirler.

Günümüzün en büyük DeFi protokollerinden biri olan Aave, DeFi çerçevesinde çalışan NFT’ler geliştirdi. Proje, birçok staker’ın verim çiftçiliği (Yield Farming) gerçekleştirme şekline umut verici bir alternatif sunuyor.

Aavegotchi, herkesin ürün çiftçiliğine katılmasını kolaylaştıran umut verici bir modele sahip olduğu için bu açıdan değerli bir kavramdır. Faiz getiren ürünlere ayak uydurmak isteyen herkes için DeFi alanını oyunlaştırmak, daha sonra benimsemeyi teşvik etmeye yardımcı olabilir.

Genel olarak proje, güvenilir finansal ürünler ve hizmetler sağlamak için NFT’ler ve teminat stake etme gibi farklı blok zinciri yeniliklerinin kapasitesini kanıtlamada büyük bir potansiyel gösteriyor.

Aavegotchi (GHST) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ghst coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Aavegotchi coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Aavegotchi (GHST) Coin Kaç TL?

Aavegotchi (GHST) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

24.93
aavegotchi
Aavegotchi (GHST)
1h0.21%
24h0.81%
TRY
USD
EUR

Aavegotchi (GHST) Coin Yorumları

Aavegotchi (GHST) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://aavegotchi.com/
Whitepaper
https://docs.google.com/document/d/186zOapKeHNNJ9y8LIByQQ64rs0eJUlEF/
Github
https://github.com/aavegotchi
Medium
https://aavegotchi.medium.com/
Documentation
https://wiki.aavegotchi.com/
Telegram
https://t.me/aavegotchi
Discord
https://discord.com/invite/aavegotchi