AC Milan Fan Token (ACM) Coin Nereden Alınır?

ac-milan-fan-token

AC Milan Fan Token (ACM)

$ 3.23 4.98%

AC Milan Fan Token (ACM) Coin Nedir?

ACM, AC Milan futbol kulübünün taraftar token’ıdır. 2.000.157 ACM dolaşım arzına sahiptir ve piyasa değeri açısından 791. sırada yer almaktadır. ACM taraftar token’larına sahip olduğunuzda San Siro’da VIP deneyiminin, Serie A ve Şampiyonlar Ligi iç saha maçlarına ücretsiz maç biletlerinin ve çok daha fazlasının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu token’ı online olarak farklı kripto borsalarında da alabilirsiniz.

Fan Token Nedir?

Hayran etkileşim token’ı olarak da bilinen Fan Token, hayranların eğlence ve spor sektörlerindeki yeni özelliklere, ürün öğelerine, özel promosyonlara veya etkinliklere erişimi olarak hizmet eden bir yardımcı program token’ıdır.

Dünyanın en büyük kulüplerinden bazıları tarafından sunulan taraftar token’ları, taraftarların takım tarafından alınan bazı kararlara dahil olmasına izin verir. Takımın forma tasarımlarına oy vermek, belirli oyunlarda yer alan oyuncular ve takımla ilgili diğer konular gibi küçük şeyleri içerebilir.

Bazı futbol grupları ayrıca taraftarlarına en sevdikleri oyuncuyla tanışma ve selamlaşma, bir oyunda lüks kutu, koltuklar ve taraftarla ilgili diğer üyelik avantajları gibi VIP ödüllerinin kilidini açma şansı vermek için taraftar token’larını kullanır. Ne kadar çok taraftar token’ınız varsa, takım için özel ödüller ve oy verme gücü kazanma şansınız o kadar yüksek olur.

Bir taraftar token’ına sahip olmak, bir takımın özel hatıralarına erişmenize ve token’larınızı bunun için değiştirmenize de olanak tanır. Bu kadar nadir ve türünün tek örneği koleksiyon öğelerinin değeri zamanla artabilir. Ve bu olduğunda, yalnızca hatıralara erişimi olan hayranlar ve koleksiyoncular onu ele geçirme şansına sahip olur.

Taraftar token’larını satın alarak hayran kitlesinin tanınmasını ve özel VIP ödüllerinin kilidini açmayı hedefliyorsanız, kontrol etmek isteyebileceğiniz futbol kulüplerini bir araya getirdik.

AC Milan Fan Token (ACM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Acm coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. AC Milan Fan Token nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

AC Milan Fan Token (ACM) Coin Kaç TL?

AC Milan Fan Token (ACM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

52.78
ac-milan-fan-token
AC Milan Fan Token (ACM)
1h0.25%
24h4.98%
TRY
USD
EUR

AC Milan Fan Token (ACM) Coin Yorumları

AC Milan Fan Token (ACM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.socios.com/
Medium
https://medium.com/socios