aelf (ELF) Coin Nereden Alınır?

aelf

aelf (ELF)

$ 0.158963 4.44%

aelf (ELF) Coin Nedir?

Aelf, çok zincirli, paralel işleme sistemine, zincirler arası iletişime ve kendi kendine gelişen yönetişime sahip, merkezi olmayan bir bulut bilgi işlem ağıdır. Aelf, Parlamento Yönetişim Modeli, Dernek Yönetim Modeli ve Referandum Yönetişim Modelini içeren kapsamlı bir yönetişim modeline sahiptir. Teşvik modeli aracılığıyla, ağ kendi kendine sürdürülebilir bir sistemle donatılmıştır ve kendi kendini geliştirmeyi pratik bir temelde gerçekleştirebilir.

Ağ, coin sahiplerinin güvendikleri blok üreticilerini desteklemek için coin’leri devredebilecekleri bir Delegated Proof-of-Stake (DPoS) konsensüs mekanizması üzerinde çalışır. ELF coin, basit coin işlemleri ve akıllı sözleşme yürütmeleri için gaz ücretinin yanı sıra yönetişim, hisse senedi ve delegasyon için oylamada kullanılır.

aelf (ELF) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes ELF coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. aelf coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

aelf (ELF) Coin Kaç TL?

aelf (ELF) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.54
aelf
aelf (ELF)
1h0.74%
24h4.44%
TRY
USD
EUR

aelf (ELF) Coin Yorumları

aelf (ELF) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://aelf.io/
Whitepaper
https://aelf.io/gridcn/aelf_whitepaper_EN.pdf?v=1.6
Github
https://github.com/aelfProject
Medium
https://medium.com/aelfblockchain
Documentation
https://docs.aelf.io/en/latest/index.html
Telegram
https://t.me/aelfblockchain
Youtube
http://www.youtube.com/c/aelfblockchain