Aergo (AERGO) Coin Nereden Alınır?

aergo

Aergo (AERGO)

$ 0.150562 2.56%

Aergo (AERGO) Coin Nedir?

Aergo Chain, kurumsal ve devlet düzeyinde kullanım durumları için büyük ölçekli altyapı çözümlerine odaklanan açık kaynaklı bir hibrit blok zinciridir. AERGO platformu, işletmelerin ve geliştiricilerin Aergo Chain üzerinde blok zinciri uygulamalarını barındırmasına olanak tanır.

Kurumsal kullanım durumları için tasarlanan Aergo, kurumlara ve geliştiricilere Aergo Zinciri temelinde DApp’leri barındırmaları için altyapı sağlar. Aergo, Lua ve SQ’yu destekleyen akıllı bir sözleşme motoru sunar.

Aergo platformundaki özel blok zincirler, bir Yetki Kanıtı konsensüs mekanizması destekli RAFT algoritması üzerinde çalışırken, halka açık blok zinciri ağı, Aergo ana ağı, Bizans Hata Toleranslı Temsil Edilen Hisse Kanıtı mekanizması üzerinde çalışır. Yan zincir teknolojisinin kullanımı sayesind , Aergo Chain işlemleri eşzamanlı olarak işleyebilir. Ekip, saniyede 1 milyondan fazla işlemi onaylayabileceğini tahmin ediyor.

Blok üreticilerini oylamak ve yönetmek için AERGO coin’lerinin satın alınması ve stake edilmesi gerekir.

Aergo (AERGO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Aergo coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Aergo coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Aergo (AERGO) Coin Kaç TL?

Aergo (AERGO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.34
aergo
Aergo (AERGO)
1h1.66%
24h2.56%
TRY
USD
EUR

Aergo (AERGO) Coin Yorumları

Aergo (AERGO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.aergo.io/
Whitepaper
https://paper.aergo.io/AERGO_Whitepaper_v5.2.pdf
Github
https://github.com/aergoio
Medium
https://medium.com/aergo
Documentation
https://aergo.readthedocs.io/en/2.2/
Telegram
https://t.me/aergoofficial
Youtube
https://www.youtube.com/c/AERGO_TEAM