Aion (AION) Coin Nereden Alınır?

aion

Aion (AION)

$ 0.032991 0.72%

Aion (AION) Coin Nedir?

Aion, The Open Application Network’ün dijital varlığıdır. Aion, farklı blok zincirlerinde birlikte çalışabilirliği amaçlayarak tasarlanmış çok katmanlı bir blok zinciri ağıdır. AION, yeni blok zincirleri oluşturmak, zincirler arası köprülerden para kazanmak ve genel ağı güvence altına almak için kullanılır.

Aion, özel blok zincirleri destekleme ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik için güvenilir bir mekanizma sağlama amacına hizmet eden çok katmanlı bir blok zinciri ağı olarak tasarlanmıştır. Şu anda blok zinciri yığınında yerleşik olan tüm farklı katmanları birbirine bağlamayı amaçlar.

Aion’un kendisi farklı katmanlarla inşa edilmiştir, kök katman, diğer katmanları birbirine bağlamak ve birlikte çalışabilirlik için ekonomik teşvikler sağlamak üzere tasarlanmış Aion-1 adlı genel blok zinciridir. Herkesin belirli ihtiyaçlara göre özel olarak hazırlanmış özel blok zincirleri oluşturmasına olanak tanır ve bu özel blok zincirlerin tümü Aion-1 kök katmanına sabitlenir.

Aion (AION) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Aion coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Aion coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Aion (AION) Coin Kaç TL?

Aion (AION) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.527188
aion
Aion (AION)
1h0.07%
24h0.72%
TRY
USD
EUR

Aion (AION) Coin Yorumları

Aion (AION) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://aion.theoan.com/
Github
https://github.com/aionnetwork
Medium
https://aion-network.medium.com/
Documentation
https://docs-aion.theoan.com/docs
Telegram
https://t.me/aion_blockchain