AirSwap (AST) Coin Nereden Alınır?

airswap

AirSwap (AST)

$ 0.403785 4.87%

AirSwap (AST) Coin Nedir?

AirSwap; Ethereum ile desteklenen ve merkez dışı olarak hizmet veren iş eşler arasında kripto para işlemleri sağlanan bir ağ olarak tanımlanabilir. Kripto para içeriklerinin alım ve satımını ücretsiz, kolay ve güvenli bir şekle kavuşturmayı amaçlamaktadır. Swap Protokolü ile işlem yapmasının yanı sıra 3 farklı ürün içeriği ile hizmet vermektedir. Likitide sağlayanlar tarafından erişmek amacıyla kullanılmakta olan erc20 tokeni olarak hizmet sunar. Dolayısıyla yerel bir kripto para birimi olarak tanımlanması ile birlikte likitide sağlayıcılarının istenilen erişebilmesi açısından bir lisans vazifesi görür. Bu özelliğinden ötürü sistemin temel içeriklerinden birisi olarak kabul edilir.

AirSwap (AST) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ast coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Airswap coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

AirSwap (AST) Coin Kaç TL?

AirSwap (AST) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

5.19
airswap
AirSwap (AST)
1h0.61%
24h4.87%
TRY
USD
EUR

AirSwap (AST) Coin Yorumları

AirSwap (AST) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.airswap.io/
Whitepaper
https://about.airswap.io/
Github
https://github.com/airswap/
Medium
https://airswap.medium.com/
Documentation
https://about.airswap.io/
Telegram
https://t.me/airswap