Alchemy Pay (ACH) Coin Nereden Alınır?

alchemy-pay

Alchemy Pay (ACH)

$ 0.022997 4.26%

Alchemy Pay (ACH) Coin Nedir?

Alchemy, Asya Pasifik’te çevrimiçi ve çevrimdışı yatırımcılara güç sağlayan bir kripto para birimi ödeme çözümü ve teknoloji sağlayıcısıdır. Güvenli, kullanışlı ve hızlı bir yapıya sahip, hibrit olacak şekilde kripto-fiat arası ödeme sistemleri ve çözümleri olacak şekilde tasarlanmıştır.

Alchemy Pay (ACH) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ach coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Alchemy Pay coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Alchemy Pay (ACH) Coin Kaç TL?

Alchemy Pay (ACH) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.366740
alchemy-pay
Alchemy Pay (ACH)
1h2.84%
24h4.26%
TRY
USD
EUR

Alchemy Pay (ACH) Coin Yorumları

Alchemy Pay (ACH) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.alchemytech.io/
Whitepaper
https://file.alchemytech.io/Alchemy_WP-EN.pdf
Medium
https://alchemygps.medium.com/
Telegram
https://t.me/Alchemy_official