Alien Worlds (TLM) Coin Nereden Alınır?

alien-worlds

Alien Worlds (TLM)

$ 0.035361 6.11%

Alien Worlds (TLM) Coin Nereden Alınır? Coin Nedir?

Alien Worlds (TLM), Metaverse yapısında sunulan ilk projelerden bir tanesidir. Bir kripto para madencilik oyunu olan Alien Worlds, oyuncularının gezegenler arasında ürettiği TLM ile ödüllendirilirler. DAO’larda da oy kullanmak, oyun içi merkezi ve yönetimi olmayan bir finansal kaynak sunan DeFi unsuruna sahip olan TLM sunar.

Alien Worlds Metaverse ve NFT oyunları içerisinde en popüler oyunlardan bir tanesidir. Dünya çapında yüz binlerden daha fazla oyuncu topluluğuna sahip olan Alien Worlds (TLM) yeni güncellemeler sayesinde oyuncularını bünyesinde tutmayı başarıyor. NFT’ler ve DeFi’ler için çok daha fazlasını vaad eden TLM coin, oyuncularını ödüllendirmeye devam ediyor.

Alien Worlds (TLM) Coin Nereden Alınır? Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Tlm coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Alien Worlds coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Alien Worlds (TLM) Coin Nereden Alınır? Coin Kaç TL?

Alien Worlds (TLM) Coin Nereden Alınır? coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.547385
alien-worlds
Alien Worlds (TLM)
1h3.47%
24h6.11%
TRY
USD
EUR

Alien Worlds (TLM) Coin Nereden Alınır? Coin Yorumları

Alien Worlds (TLM) Coin Nereden Alınır? coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://alienworlds.io/
Github
https://github.com/Alien-Worlds
Medium
https://medium.com/@alienworlds
Documentation
https://alienworlds.io/assets/Alien-Worlds-Blockchain-Technical-Blueprint.pdf
Telegram
https://t.me/AlienWorldsOffical
Discord
https://discord.gg/alienworlds
Youtube
https://www.instagram.com/alienworlds.io/