AllianceBlock (ALBT) Coin Nereden Alınır?

allianceblock

AllianceBlock (ALBT)

$ 0.089193 0.55%

AllianceBlock (ALBT) Coin Nedir?

AllianceBlock Protokolü, geleneksel ve merkezi olmayan finans arasında köprü kurmayı ve herhangi bir dijital veya kripto varlığın güvenilir bir ürüne dönüştürülmesi sürecini otomatikleştirmeyi amaçlayan, merkezi olmayan, blok zincirinden bağımsız bir katman 2 projesidir.

ALBT coin’i, birincil değişim aracı, ekosistem katılımcıları için ödül aracı ve ağ ücreti ödeme mekanizması olarak kullanılacak çok amaçlı bir araç olarak hizmet eder. Ayrıca ALBT coin, ekosistem rezerv havuzunun para birimi rezervi, oylama ve güç delegasyonu için bir yönetişim coin’i olarak da kullanılabilir.

AllianceBlock (ALBT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Albt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Allianceblock coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

AllianceBlock (ALBT) Coin Kaç TL?

AllianceBlock (ALBT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.38
allianceblock
AllianceBlock (ALBT)
1h0.38%
24h0.55%
TRY
USD
EUR

AllianceBlock (ALBT) Coin Yorumları

AllianceBlock (ALBT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://allianceblock.io/
Whitepaper
https://allianceblock.io/AllianceBlock_WhitePaper_n47oEn0Aa.pdf
Medium
https://blog.allianceblock.io/
Telegram
https://t.me/allianceblock
Discord
https://discord.com/invite/hF7AGgt
Youtube
https://www.youtube.com/c/AllianceBlock