Alpaca Finance (ALPACA) Coin Nereden Alınır?

alpaca-finance

Alpaca Finance (ALPACA)

$ 0.322416 8.06%

Alpaca Finance (ALPACA) Coin Nedir?

Alpaca Finance, Binance Smart Chain ağında kaldıraçlı işlemlerde verimliliğin artırılmasına olanak sağlayan dünyanın en büyük borç verme protokollerinden bir tanesidir. Borç veren insanların daha güvenli bir pozisyon içerisinde olabilmelerine olanak sağlayan Alpaca Finance borçlu olan kişilere de düşük komisyon ve faizlerle işlem alabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Borç veren kişiler için güvenlik, borç alan kişiler için ise düşük faiz imkanı sunan Alpaca Coin, kaldıraçlı işlemler için vazgeçilmez bir noktadadır. Alpaca ile entegre çalışan kaldıraçlı işlem imkanı sunan kripto para borsalarında yüksek likidite ile insanların likidite olmamaları için öncülük eder.

Alpaca Finance (ALPACA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Alpaca coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Alpaca Finance coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Alpaca Finance (ALPACA) Coin Kaç TL?

Alpaca Finance (ALPACA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.99
alpaca-finance
Alpaca Finance (ALPACA)
1h0.57%
24h8.06%
TRY
USD
EUR

Alpaca Finance (ALPACA) Coin Yorumları

Alpaca Finance (ALPACA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.alpacafinance.org/
Github
https://github.com/alpaca-finance
Medium
https://medium.com/alpaca-finance
Documentation
https://docs.alpacafinance.org/
Telegram
https://t.me/alpacafinance
Discord
https://discord.gg/WnUWeRNTwk