Alpha Finance Lab (ALPHA) Coin Nereden Alınır?

alpha-finance

Alpha Venture DAO (ALPHA)

$ 0.149506 0.04%

Alpha Finance Lab (ALPHA) Coin Nedir?

Alpha Finance, kısaca “Alpha” olarak bilinir. Ethereum ve Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde birlikte çalışabilir, yüksek verimli DeFi ürünleri oluşturan zincirler arası bir DeFi platformudur.

Zincirler arası uyumlu olma amacıyla, yalnızca Ethereum ekosistemindeki dijital varlıklar Alpha DeFi ürünlerine yatırım yapılmakla kalmaz, aynı zamanda Binance’in merkezi borsasında tutulan dijital varlıklar da BSC üzerine kurulu DeFi ürünlerine kolayca aktarılabilir. Bu, yalnızca farklı blok zincirlerinde değil, aynı zamanda en büyük merkezi borsada da dijital varlıkların kesintisiz para akışını sağlar.

Bu nedenle, Alpha Finance’in birlikte çalışabilirliği, nihayetinde daha geniş bir kitleyi DeFi’ye dahil etmek ve barındırmak içindir.

Alpha’nın DeFi ürünleri ekosistemi, DeFi’de karşılanmayan talebi, yenilikçi ve kullanıcı dostu bir şekilde karşılamaya çalışır. Her Alpha ürünü, ürünün içinde bulunduğu sektördeki sorunları çözmeye ve pazar boşluklarını ele almaya odaklanır.

Şu anda, Alpha’nın DeFi ürünleri Ethereum üzerine kuruludur. Kaldıraç ve otomatik birleştirme ile mümkün kılınan yüksek APY’ler aracılığıyla verimi en üst düzeye çıkarmaya odaklanmıştır. Alpha Finance, Tascha Punyaneramitdee tarafından kurulmuştur ve Binance Launchpad‘de halka açık bir token satışının ardından Temmuz 2020’de piyasaya sürülmüştür.

Alpha Finance Lab (ALPHA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Alpha coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Alpha Finance Lab coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Alpha Finance Lab (ALPHA) Coin Kaç TL?

Alpha Finance Lab (ALPHA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.44
alpha-finance
Alpha Venture DAO (ALPHA)
1h3.59%
24h0.04%
TRY
USD
EUR

Alpha Finance Lab (ALPHA) Coin Yorumları

Alpha Finance Lab (ALPHA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://alphafinance.io/
Github
https://github.com/AlphaFinanceLab
Medium
https://blog.alphafinance.io/
Documentation
https://alphafinancelab.gitbook.io/alpha-finance-lab/
Telegram
https://t.me/AlphaFinanceLab
Discord
https://discord.com/invite/Z2vuKDT