Ambire AdEx (ADX) Coin Nereden Alınır?

adex

Ambire AdEx (ADX)

$ 0.225781 3.02%

Ambire AdEx (ADX) Coin Nedir?

Ambire AdEx, Ethereum ağı üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsadır. Eğlence endüstrisine, video akış hizmetlerine ve yayıncılara odaklanan AdEx, reklamverenlerin aracıları atlayarak doğrudan reklam yayıncılarıyla işbirliği yapması için şeffaf, odaklanmış bir çözüm sağlayarak geleneksel dijital reklamcılık modellerinin yerini almayı amaçlamaktadır.

Platform ayrıca, son kullanıcının AdEx Kullanıcı Profili kişiselleştirilmiş sayfasını kullanarak kendilerine sunulan reklamları anlamasını ve kontrol etmesini sağlar. AdEx token (ADX), AdEx Platformunda reklam alanı ve zamanı satın almak veya satmak için kullanılır.

Ambire AdEx (ADX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Adx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Adex Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Ambire AdEx (ADX) Coin Kaç TL?

Ambire AdEx (ADX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.50
adex
Ambire AdEx (ADX)
1h0.57%
24h3.02%
TRY
USD
EUR

Ambire AdEx (ADX) Coin Yorumları

Ambire AdEx (ADX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.adex.network/
Whitepaper
https://adexnetwork.github.io/adex-protocol/
Github
https://github.com/AdExNetwork
Medium
https://medium.com/the-adex-blog
Documentation
https://github.com/adexnetwork/adex-protocol
Telegram
https://t.me/AdExNetworkOfficial
Discord
https://discord.gg/nMBGJsb
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC3X3CtnWT8REspwNNYp63tg/videos