Amp (AMP) Coin Nereden Alınır?

amp-token

Amp (AMP)

$ 0.012994 1.78%

Amp (AMP) Coin Nedir?

AMP, özellikle teminat için oluşturulmuş akıllı sözleşmelerle Flexa ağında merkezi olmayan ödemeleri güvence altına almayı amaçlayan bir Ethereum ERC-20 token’ıdır. Onaylanmamış veya başarısız Bitcoin ve Ethereum işlemlerini güvence altına alır ve ödemeyi her iki tarafa da fiat olarak yapar.

AMP, bir finansal işlemdeki riski evrensel olarak merkeziyetsizleştirmek için tasarlanmış bir kripto para birimidir. Ayrıca belirli bir aralıkta değer elde etmek için bir araç görevi görür. Kullanıcılar, AMP coin’i stake ederek dijital ödemeleri, fiat paraları, kredi dağıtımları, mülk satışları gibi herhangi bir değer alışverişini güvence altına alabilmektedir. AMP ağı, ödül dağıtımlarını basitleştirir.

Amp (AMP) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Amp coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Amp coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Amp (AMP) Coin Kaç TL?

Amp (AMP) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.207641
amp-token
Amp (AMP)
1h0.6%
24h1.78%
TRY
USD
EUR

Amp (AMP) Coin Yorumları

Amp (AMP) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://amptoken.org/
Whitepaper
https://amptoken.org/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/amptoken
Medium
https://medium.com/amptoken
Documentation
https://amptoken.org/docs/
Telegram
https://t.me/ampchat
Discord
https://amptoken.org/discord/