Anchor Protocol (ANC) Coin Nereden Alınır?

anchor-protocol

Anchor Protocol (ANC)

$ 0.342748 131.84%

Anchor Protocol (ANC) Coin Nedir?

ANC, Anchor Protocol’ünün coin’idir. ANC coin’leri, kullanıcılar tarafından oylanabilecek yeni yönetişim anketleri oluşturmak için stake edilebilmektedir. ANC, Anchor’ın getirisinin bir kısmını tutacak ve değerinin platformun yönetimi altındaki varlıkları (AUM) ile doğrusal olarak ölçeklenmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

ANC pay sahipleri protokolü daha fazla hak eden teklifleri önermeye, tartışmaya ve oylamaya teşvik edilir. ANC ayrıca borçlanma talebini ve ilk mevduat oranı istikrarını yeniden başlatmak için teşvikler olarak kullanılır. Protokol, ödünç alınan miktarla orantılı olarak ANC coin’lerini her blokta stabilcoin olarak ödünç alanlara dağıtır.

Anchor Protocol (ANC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Anc coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Anchor Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Anchor Protocol (ANC) Coin Kaç TL?

Anchor Protocol (ANC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

5.45
anchor-protocol
Anchor Protocol (ANC)
1h20.45%
24h131.84%
TRY
USD
EUR

Anchor Protocol (ANC) Coin Yorumları

Anchor Protocol (ANC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://app.anchorprotocol.com/
Whitepaper
https://anchorprotocol.com/docs/anchor-v1.1.pdf
Github
https://github.com/Anchor-Protocol
Medium
https://anchor-protocol.medium.com/
Documentation
https://docs.anchorprotocol.com/
Telegram
https://t.me/anchor_official
Discord
https://discord.com/invite/9aUYgpKZ9c