Ankr (ANKR) Coin Nereden Alınır?

ankr

Ankr (ANKR)

$ 0.036397 4.24%

Ankr (ANKR) Coin Nedir?

Ankr Network, dağıtılmış bir bilgi işlem platformu oluşturarak açık bir bulut ekosistemi yaratmayı amaçlamaktadır. Ekip, projenin araştırmacıları, öğrencileri ve yeni başlayanların merkezi olmayan ucuz ve ekonomik bulut bilişim çözümlerine erişmesini kolaylaştıracağı belirtiliyor.

Ekibi, bulut bilişimin geleceğin projesi olduğuna inanıyor ve Amazon AWS, Google, Microsoft ,Azure ve Alibaba Cloud gibi teknoloji devleri tarafından tekelleştirilmek yerine, herkes için uygun fiyatlı olması gerektiği düşünüyor.

Ankr, düğüm operatörlerinin blok zinciri düğümlerini çalıştırmak gibi çeşitli hizmetleri sunmak için yüksek özellikli veri merkezlerinden atıl bulut kaynaklarını kullanabilecekleri ve veri merkezi sahiplerinin Ankr bulut platformu aracılığıyla atıl kaynaklarından para kazanabilecekleri pragmatik bir iş çözümü sağlamayı amaçlamaktadır.

ANKR coin’i, Ankr Ağı içinde bir teşvik, ödeme ve bahis varlığı olarak kullanılır. Ankr, DigitalOcean ve Telefonica gibi tanınmış veri merkezlerine ve küçük veri merkezlerine izin vermektedir. Bu veri merkezleri yeni bilgi işlem işleri almak için ANKR coinlerini kullanacaklardır.

Bulut tüketicileri, bulut bilişim hizmetleri satın almak için, BOINC destekçileri, bilimsel araştırma projelerine bağış yapmak için ANKR coin’lerini kullanabilir.

Ankr (ANKR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ankr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ankr coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Ankr (ANKR) Coin Kaç TL?

Ankr (ANKR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.581307
ankr
Ankr (ANKR)
1h1.12%
24h4.24%
TRY
USD
EUR

Ankr (ANKR) Coin Yorumları

Ankr (ANKR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.ankr.com/
Whitepaper
https://s3-us-west-1.amazonaws.com/app.ankr.network/assets/Ankr_Whitepaper_20190524.pdf
Github
https://github.com/Ankr-network
Medium
https://medium.com/ankr-network
Documentation
https://docs.ankr.com/
Telegram
https://t.me/ankrnetwork
Discord
https://discord.gg/uYaNu23Ww7