ApeSwap Finance (BANANA) Coin Nereden Alınır?

apeswap-finance

ApeSwap (BANANA)

$ 0.161391 2.10%

ApeSwap Finance (BANANA) Coin Nedir?

Apeswap Finance, Merkezi Olmayan hizmetlerle zenginlik yaratmanın bir yolunu sağlamak için geliştirilmiş bir platformdur. Kullanıcılara, varlıklarına bahis oynamalarına ve ödüller kazanmalarına olanak tanıyan tamamen merkezi olmayan ve güvenli bir finansal sistem sağlar.

Ana odak noktaları, merkezi olmayan blok zincirlerinde akıllı sözleşmeler kullanarak çok düşük oranlarda şeffaf finansal hizmetler sağlamak için stake etme, kar iyileştirme ve piyango üzerinedir. ApeSwap Likidite Grubu, Likidite Grubuna veya “LP”ye coin ekleyerek likidite sağlamanıza olanak tanır.

ApeSwap Finance (BANANA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Banana coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Apeswap coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

ApeSwap Finance (BANANA) Coin Kaç TL?

ApeSwap Finance (BANANA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

55.04
banana
Banana (BANANA)
1h0.95%
24h5.45%
TRY
USD
EUR

ApeSwap Finance (BANANA) Coin Yorumları

ApeSwap Finance (BANANA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://apeswap.finance/
Github
https://github.com/apeswapfinance
Medium
https://ape-swap.medium.com/
Documentation
https://apeswap.gitbook.io/apeswap-finance/
Telegram
https://t.me/ape_swap
Discord
https://discord.com/invite/AbVxfGRCSd