AppCoins (APPC) Coin Nereden Alınır?

appcoins

AppCoins (APPC)

$ 0.084032 1.83%

AppCoins (APPC) Coin Nedir?

APPC; mobil uygulama dünyasının Hedef almakta olan kripto para içeriklerinden birisi olarak öne çıkmaktadır. Binance benzeri kripto para borsalarında listelenmesini ardından yükselişe geçen uygulama mobil içeriklerinin bulunduğu sektörü değiştirmeyi amaçlamaktadır. Mobil uygulama sektörü içerisinde yer alan ve sektörde var olan hegemonyayı bitirmeyi hedefleyen bir uygulama olarak hizmet verir.

Mobil uygulama sektörüne dair verimlilik ve şeffaflık öğelerinin artırılmasını amaçlayan uygulama ile blok zinciri teknolojisi ve akıllı kontratlar uygulama mağazalarına getirilmiştir. Bu aşamada ciddi dönütler alınması ile birlikte para birimi olarak kendi kripto içeriklerini kullanmaktadır. Uygulama her şeyi blok zincirine taşımayı hedeflemektedir. Ayrıca tarafların şeffaf hareketi ile birlikte daha çok kişinin projeye katılacağı düşünülmektedir.

AppCoins (APPC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Appc coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. AppCoins coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

AppCoins (APPC) Coin Kaç TL?

AppCoins (APPC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.08
appcoins
AppCoins (APPC)
1h0.4%
24h1.83%
TRY
USD
EUR

AppCoins (APPC) Coin Yorumları

AppCoins (APPC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://appcoins.io/
Whitepaper
https://appcoins.io/assets/images/white-paper.pdf
Github
https://github.com/AppStoreFoundation
Medium
https://appcoins.medium.com/
Documentation
https://docs.catappult.io/docs/about-appcoins
Telegram
https://t.me/appcoinsofficial