Aragon (ANT) Coin Nereden Alınır?

aragon

Aragon (ANT)

$ 2.23 6.66%

Aragon (ANT) Coin Nedir?

Aragon (ANT) Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş dApp, kripto protokoller ve merkezi olmayan özerk kuruluşlar olan DAO oluşturmak üzere kurulmuştur. Bu sistemleri yönetmek, modüler ve yenilikçi bir yol sunmak ve merkezi olmayan platformları kurmak üzere kurulan, merkezi olmayan bir platformdur. Aragon coin sayesinde bugün dAppler, kripto protokoller ve DAO’lar çok daha esnek bir şekilde kullanılıyor.

ANT Coin ERC-20 ağındadır. Finansal kaynakların dijital ortamda tıkanmadan, esnek ve daha düşük ağ ücretleri ile sunulması fikri üzerine inşa edilmiş olan Aragon (ANT) 27 Ekim 2021 tarihinde de yeni bir akıllı sözleşme yükseltmesi yaparak akıllı sözleşme alanına da müdahalede bulunmak istiyor.

Aragon (ANT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ant coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Aragon coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Aragon (ANT) Coin Kaç TL?

Aragon (ANT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

39.98
aragon
Aragon (ANT)
1h0.28%
24h6.66%
TRY
USD
EUR

Aragon (ANT) Coin Yorumları

Aragon (ANT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://aragon.org/
Whitepaper
https://cryptorating.eu/whitepapers/Aragon/Aragon%20Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/aragon
Medium
http://blog.aragon.org/
Documentation
https://hack.aragon.org/docs/getting-started.html
Telegram
https://t.me/AragonProject
Discord
https://discordapp.com/invite/eqQJkdp
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCODiU_-FWhr4SVOoBlm-qaQ