Ardor (ARDR) Coin Nereden Alınır?

ardor

Ardor (ARDR)

$ 0.115420 6.01%

Ardor (ARDR) Coin Nedir?

Ardor, zaman içinde test edilmiş ve enerji verimli Nxt blok zincirinden gelişen bir hizmet olarak blok zinciri çok zincirli platformdur. Ucuz bir işlem ücreti tasarımı, çoklu zincir mimarisi ve iş için optimize edilmiş akıllı sözleşmeleri destekleyen bir Hisse Kanıtı (PoS) blok zinciri altyapısı oluşturur.

Ardor, kurumlara ve işletmelere blok zinciri hizmetleri sunmayı amaçlayan bir platformdur. Ardor sistemi içerisinde kolayca özelleştirilebilir blok Zincirleri oluşturulabilir ve sistem yeni blok zincirinin diğer blok zincirleri ile uyumlu çalışmasına olanak tanır. ARDR, Ardor blok zinciri içinde bir yakıt token’ı olarak kullanılır.

Ardor platformu, Nxt platform geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. Nxt platformu 2013 yılında kuruldu ve kripto para birimi dünyasındaki ilk ICO’lardan birini organize etti. Ardor, Nxt Blockchain tarafından desteklenmektedir. Ardor’un ayırt edici özelliğinin Ardor ağına yeni zincirler eklemek için ihtiyaç duyulan yapı olduğu söylenebilir.

Bu yapıda bir ana blok zinciri (Ardor) ve altında birçok blok zinciri vardır. Ardor’un ana blok zinciri, hızlı işlem ve kolay işlem işleme için tamamen ölçeklendirildi. Ağa yeni bir alt blok zinciri veya proje eklendiğinde, bu alt blok zinciri ana ağın güvenliği altındadır ve ana ağın doğrulayıcıları sayesinde çalışır. Böylece, sadece birkaç saat içinde yeni bir blok zinciri oluşturulabilir. Cub Blockchain’lerin kendi token’ları basılabilir ve tamamen farklı kullanımlar için ayarlanabilir.

Ardor (ARDR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ardr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ardor coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Ardor (ARDR) Coin Kaç TL?

Ardor (ARDR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.84
ardor
Ardor (ARDR)
1h0.05%
24h6.01%
TRY
USD
EUR

Ardor (ARDR) Coin Yorumları

Ardor (ARDR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.jelurida.com/ardor
Github
https://bitbucket.org/Jelurida/ardor/src
Documentation
https://ardordocs.jelurida.com/
Telegram
https://t.me/ardorplatform