ARPA Chain (ARPA) Coin Nereden Alınır?

arpa-chain

ARPA Chain (ARPA)

$ 0.034138 3.38%

ARPA Chain (ARPA) Coin Nedir?

ARPA, katman 2 çözümü olarak blok zincirlerle uyumlu, gizliliği koruyan, güvenli bir hesaplama ağıdır. ARPA’nın amacı, veri yardımcı programını mülkiyetten ayırmayı ve veri kiralamayı mümkün kılan 2018’in Nisan ayında kurulmuş bir ağdır. Güvenli Çok Taraflı Hesaplama (MPC) teknolojisi, bir grup tarafın girdileri üzerinde ortaklaşa bir işlev hesaplamasına ve bunları gizli tutmasına olanak tanır. ARPA, özel akıllı sözleşmeyi kriptografik olarak etkinleştirerek, kullanımda eşi görülmemiş veri gizlilik korumasını ve ayrıca ölçeklenebilir hesaplamalı parçalamayı gömerek gizlilik sorununun üstesinden gelir.

ARPA Chain (ARPA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Arpa coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Arpa Chain coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

ARPA Chain (ARPA) Coin Kaç TL?

ARPA Chain (ARPA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.544478
arpa-chain
ARPA Chain (ARPA)
1h0.05%
24h3.38%
TRY
USD
EUR

ARPA Chain (ARPA) Coin Yorumları

ARPA Chain (ARPA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://arpachain.io/
Whitepaper
https://docsend.com/view/t69gzij
Medium
https://medium.com/@arpa
Telegram
https://t.me/arpa_community