Audius (AUDIO) Coin Nereden Alınır?

audius

Audius (AUDIO)

$ 0.452090 10.71%

Audius (AUDIO) Coin Nedir?

AUDIO, müzik ve medya dünyasına hitap eden bir kripto para projesidir. Audius coin, 2020’de piyasaya sürülmüştür. Audius, dinleyiciler ve müzisyenler arasındaki doğrudan işlemleri kolaylaştıran merkezi olmayan bir müzik paylaşım uygulamasıdır.

Audius’un web sitesi, müzik platformları, şirketlerin veya büyük plak şirketlerinin değil, sanatçıların ve hayranların dinledikleri zaman en iyi performanslarını göstermektedir ve yüklenen parçalar asla sansürlenemez veya kaldırılamaz.

AUDIO, her türlü sesi paylaşma, para kazanma ve dinleme özgürlüğü sağlayan ve aynı zamanda içerik oluşturucu ile dinleyiciyi aynı ortamda birbirine bağlayan Audius platformunun yerel kripto para birimidir.

AUDIO token sahipleri protokol yönetişimi oylamasına katılabilir. AUDIO ayrıca, kullanıcıların ağ ücretlerinden bir pay alması için keşif veya içerik düğümlerini çalıştırabilmek amacıyla staking imkanı sunar. Sanatçı token’ları ve rozetleri gibi özelliklerin kilidini açmaya olanak sağlar. Taraftarlardan oy alma gücü elde etmek için staking imkanı da Audius (AUDIO) aracılığıyla kazanılabilir.

Audius (AUDIO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Audio coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Audius coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Audius (AUDIO) Coin Kaç TL?

Audius (AUDIO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

7.22
audius
Audius (AUDIO)
1h2.36%
24h10.71%
TRY
USD
EUR

Audius (AUDIO) Coin Yorumları

Audius (AUDIO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://audius.org/
Whitepaper
https://whitepaper.audius.co/
Medium
https://medium.com/audius
Telegram
https://t.me/Audius
Discord
https://discord.gg/yNUg2e2