Auto (AUTO) Coin Nereden Alınır?

auto

Auto (AUTO)

$ 170.04 1.59%

Auto (AUTO) Coin Nedir?

AutoFarm, Binance Smart Chain (BSC), Polygon Chain (MATIC) ve Huobi ECO chain (HECO) üzerinde çalışan bir verim tarım toplayıcısıdır. DApp (Merkezi Olmayan Uygulama), DeFi alanındaki diğer DApp’lerle etkileşime girdiklerinde DeFi (Merkezi Olmayan Finans) kullanıcılarının getirilerini optimize etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Autofarm, Binance Akıllı Zincirinde çiftlik öncesi, satış öncesi ve DeFi kullanıcılarının verim çiftçiliğini mümkün olan en düşük maliyetle optimize etmek amacıyla başlatıldı.

AutoFarm Vaults, DeFi kullanıcılarına optimum aralıklarla otomatik bileşik verim sağlamaya odaklanırken gaz maliyetlerini, test edilmiş akıllı sözleşme kodu ve sınıfının en iyisi olan verim optimizasyon stratejileri ile bir araya getirmeye odaklanan verim optimize edici platformdur.

AutoSwap, DEX üzerinde yaptığınız işlemler için en iyi fiyatları almanızı sağlayan bir DEX veri toplayıcısıdır. AutoSwap, mümkün olan en iyi fiyatları ve en düşük sapmayı sağlamak için işleminizi birden fazla DEX’e bölerek kilitler. AutoFarm Swap ile yaptığınız işlemler de önden yönetilemez ve arbitraj edilemez hale gelir.

Auto (AUTO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Auto coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Auto coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Auto (AUTO) Coin Kaç TL?

Auto (AUTO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2,712.03
auto
Auto (AUTO)
1h0.1%
24h1.59%
TRY
USD
EUR

Auto (AUTO) Coin Yorumları

Auto (AUTO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://autofarm.network/
Github
https://github.com/autofarmnetwork
Medium
https://medium.com/autofarm-network
Documentation
https://autofarm.gitbook.io/autofarm-network/
Telegram
https://t.me/autofarm_network
Discord
https://discord.gg/bJ9ZsypQzv