Automata Network (ATA) Coin Nereden Alınır?

Automata Network (ATA) Coin Nedir?

Automata Network (ATA) web 3.0 projelerinin ilk örneklerinden bir tanesidir. Web 3.0 projelerinde gizlilik, yüksek güvenlik imkanları sağlayan Automata Network (ATA), web 3.0 deneyimini çok daha profesyonel bir düzeye getirmeyi amaçlıyor. CoinMarketCap web sitesinde 3 milyondan fazla insanın takip listesinde olan ATA Coin yüksek performanslı işlem protokolüdür.

Zincirler arası kullanıcı verilerinin gizlenmesinde ve kullanıcı gizliliği sağlaması amacı ile de kullanılan Automata Network, insanların AWS dışında da bir merkeziyetsiz ağ ve web hizmetleri alabilmelerini sağlamak istiyor. Bu sayede web 3.0 başlamasında en büyük öncü Automata Network Coin olacaktır.

Automata Network (ATA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ata coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Automata Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Automata Network (ATA) Coin Kaç TL?

Automata Network (ATA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.02
automata
Automata (ATA)
1h0.19%
24h1.48%
TRY
USD
EUR

Automata Network (ATA) Coin Yorumları

Automata Network (ATA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.ata.network/
Whitepaper
https://docs.ata.network/papers/lightpaper.pdf
Github
https://github.com/automata-network
Medium
http://medium.com/atanetwork
Documentation
http://docs.ata.network/
Telegram
http://t.me/ata_network
Discord
http://discord.gg/Us8cxTVRxG