Avalaunch (XAVA) Coin Nereden Alınır?

avalaunch

Avalaunch (XAVA)

$ 0.812378 9.39%

Avalaunch (XAVA) Coin Nedir?

Avalaunch, müzayedelerin ve yeni projelerin başlatıldığı ve fonların toplanmasına yardımcı olduğu Avalanche üzerine kurulmuş bir fırlatma rampasıdır.

Avalaunch’un amacı, diğer bağış toplama platformlarında bulunan yavaşlığı, yüksek maliyeti ve kafa karışıklığını ortadan kaldırmaktır. Kaynak yaratma söz konusu olduğunda, ekibin özel ihtiyaçları daha sonra değil ön planda ve projenin merkezinde olmaktadır. Avalaunch platformu, ekiplerin ihtiyaç duyduklarını elde etmelerini sağlarken güçlü bir ivme oluşturur.

Platformun en önemli özellikleri; Stabil ve dinamik havuzlar, stabil paralar da dahil olmak üzere birçok kripto varlığı kabul etmesi, çoklu açık artırma türleri, Yatırımcılar için özel satış parametreleri ve hızlı güvenli ve ucuz işlemler olarak sıralanabilir.

Kullanıcılar, AvalaunchApp üzerinde AVAX-XAVA Liquidity sağlayarak XAVA kazanabilirler.

Avalaunch (XAVA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xava coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Avalaunch coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Avalaunch (XAVA) Coin Kaç TL?

Avalaunch (XAVA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

13.11
avalaunch
Avalaunch (XAVA)
1h0.3%
24h9.39%
TRY
USD
EUR

Avalaunch (XAVA) Coin Yorumları

Avalaunch (XAVA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
Whitepaper
https://www.avalabs.org/whitepapers
Github
https://github.com/avalaunch-app
Medium
https://medium.com/avalaunch
Telegram
https://t.me/avalaunch_app