Axie Infinity (AXS) Coin Nereden Alınır?

axie-infinity

Axie Infinity (AXS)

$ 20.84 1.03%

Axie Infinity (AXS) Coin Nedir?

Axie Infinity blok zincir tabanlı bir NFT oyunudur. Oyun karakterlerini NFT olarak satın alıp oynayarak token kazanmanıza olanak sağlar. Axie Infinity ekosisteminde oyun karakterlerine Axies adı verilir. Bunlar, sahip olduğunuz ve yönettiğiniz benzersiz token’lara (NFT) verilen isimdir.

Oyuncular, NFT’leri kişisel cüzdanlarında tutabilir, diğer Ethereum cüzdanlarına aktarabilir veya blok zinciri tabanlı pazarları kullanarak diğer oyuncularla ticaret yapabilirler. Oyun, Axies dışında, sanal topraklar ve ERC-721 tokenları şeklinde öğeler de içermektedir.

Ekosistem içinde oyuncular, macera modunda (PvE) ekipler ve gruplar oluşturarak, Axie Infinity krallığı Lunacia’daki canavarlarla savaşabilir. Oyuncular ayrıca, Arena modunu (PvP) seçerek diğer Axie eğitmenleriyle de savaşabilirler. Eğer kazanırlarsa, Axies üretmek için kullanılan Küçük Aşk İksiri (Small Love Potion – SLP) adlı kripto varlıktan ödül olarak alırlar. SLP aynı zamanda bir ERC-20 token’ıdır ve Binance gibi borsalarda alınıp satılabilir.

Ethereum üzerindeki yüksek Axie fiyatı ve gas ücretleri nedeniyle yeni oyuncuların oyuna girmesi zorlaştı. Gaz, büyük miktarlarda ETH gerektirebilecek Axies üretmek için gereklidir. Axie Infinity için özel olarak geliştirilen Ronin Ethereum yan zinciri bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Axie Infinity (AXS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Axs coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Axie Infinity coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Axie Infinity (AXS) Coin Kaç TL?

Axie Infinity (AXS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

333.02
axie-infinity
Axie Infinity (AXS)
1h0.53%
24h1.03%
TRY
USD
EUR

Axie Infinity (AXS) Coin Yorumları

Axie Infinity (AXS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://axieinfinity.com/
Whitepaper
https://whitepaper.axieinfinity.com/
Github
https://github.com/axieinfinity
Medium
https://axieinfinity.medium.com/
Telegram
https://t.me/axieinfinity
Discord
https://discord.gg/axie