Badger DAO (BADGER) Coin Nereden Alınır?

badger-dao

Badger DAO (BADGER)

$ 5.83 2.37%

Badger DAO (BADGER) Coin Nedir?

Merkeziyetsiz şekilde hizmet veren Badger DAO, Bitcoin’in, Ethereum gibi blok zincir ağlarında kullanılmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Bunu yaparken gerekli altyapı ve uygulamaları oluşturur. DeFi’deki projeler Badger DAO ekosistemine katılabilir. Badger, DeFi, web3, DAO araçlarını geliştiren dOrg ile ortaklık kurmaktadır.

Platform, Rozet Oluşturucuları olarak bilinen geliştiricilerin, Bitcoin’i mümkün olduğunca çok sayıda blok zincirine teminat olarak işbirliği yapma ve uygulama yeteneğine sahip olduğu ortak bir alandır. Ana ağ ise 3 Aralık 2020’de başlatılmıştır.

Bir inşaatçı (Builder), tek bir geliştirici, bir geliştirici grubu ve hatta bir şirket olabilir. Katılım gereksinimlerine ilişkin belirli kurallar yoktur ve bu sayede herkes oluşturabilir. Badger DAO’nun ayakta tutan ana direkler arasında Badger Builders, topluluk tarafından oluşturulan ürünler, Dedicated Badger Operations ekibi, yönetişim için BADGER coin’lerinin oldukça ilk dağıtımı ve tüm kodun açık kaynaklı olması yer alıyor.

Badger DAO (BADGER) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Badger coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Badger Dao coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Badger DAO (BADGER) Coin Kaç TL?

Badger DAO (BADGER) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

94.08
badger-dao
Badger DAO (BADGER)
1h0.1%
24h2.37%
TRY
USD
EUR

Badger DAO (BADGER) Coin Yorumları

Badger DAO (BADGER) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://badger.finance/
Github
https://github.com/Badger-Finance
Medium
https://badgerdao.medium.com/
Documentation
https://badger.wiki/
Telegram
https://t.me/badger_dao
Discord
https://discord.com/invite/xSPFHHS
Youtube
https://www.youtube.com/c/BadgerDAO