BakerySwap (BAKE) Coin Nereden Alınır?

bakerytoken

BakerySwap (BAKE)

$ 0.277164 4.77%

BakerySwap (BAKE) Coin Nedir?

BakerySwap, Binance Smart Chain üzerinde kurulmuş, merkezi olmayan, otomatik piyasa yapıcı (AMM) protokolüdür. BAKE Coin, platformun yerel BEP-20 yönetişim token’ıdır. Kullanıcılar, BakerySwap’ta likidite sağlayarak BAKE coin’leri kazanabilirler. BAKE sahipleri, varlıklarını, işlem ücreti temettüleri almak için ve ayrıca yönetişim oylaması için kullanabilirler.

BAKE ödülleri, başta BUSD, ETH, BTC, DOT, LINK ve BAKE – BNB olmak üzere farklı oranlarda çeşitli likidite havuzlarına sunulur. BakerySwap, yüzde 0,25’i likidite sağlayıcılarına (Lp’ler) gidecek ve kalan yüzde 0,05’i BAKE token’larına dönüştürülecektir. İşlemlerden alınan komisyonların yüzde 30’u ise Bake sahiplerine ödül olarak verilecektir.

BakerySwap (BAKE) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Bake coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. BakerySwap coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

BakerySwap (BAKE) Coin Kaç TL?

BakerySwap (BAKE) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.53
bakerytoken
BakerySwap (BAKE)
1h1.95%
24h4.77%
TRY
USD
EUR

BakerySwap (BAKE) Coin Yorumları

BakerySwap (BAKE) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.bakeryswap.org/#/home
Github
https://github.com/BakeryProject
Medium
https://medium.com/@BakerySwap
Telegram
https://t.me/bakeryswap