Bancor (BNT) Coin Nereden Alınır?

bancor

Bancor Network Token (BNT)

$ 1.48 4.22%

Bancor (BNT) Coin Nedir?

Bancor, varlıkların ticareti için likidite havuzlarının oluşturulmasına izin veren merkezi olmayan bir borsa protokolüdür. Bancor, algoritmik token işlemleri gerçekleştirmek ve zincir içi likiditeyi bir araya getirmek için tasarlanmış akıllı sözleşmelerden (likidite havuzları) oluşur. Hem ERC-20 hem de EOS token’larını destekleyen Bancor coin, hem Ethereum hem de EOS ağlarında likidite havuzu sağlar.

Fiyatlar, protokole yatırılan kripto paraların rezerv bakiyesinin, token’ın toplam arzının bir rezerv oranı ile çarpımına bölünmesiyle belirlenir. BNT, Bancor protokolün yerel kripto para birimidir. Kullanıcılar bir Bancor havuzu oluşturduğunda veya bu havuzda pay aldığında, kullanıcıların bunu ERC-20 token’ı + BNT (veya EOS + BNT) olarak eşit değerlerinde yapmaları gerekir. Zincirler arası dönüşümler ve pozitif ağ etkileri sunar.

Kısaca BNT ile Ethereum ve diğer blok zincirlerde token ticareti yapılabilir. Likidite sağlayıp tek token maruz ve geçici kaybı koruma ücretleri kazanılabilir. Likidite havuzundaki likidite pozisyonuna karşı borç alınabilir. Likidite havuzu oluşturulabilir. Beyaz liste (White List) için bir likidite havuzu oluşturulabilir. Bancor likiditesi ve ticareti akıllı sözleşmeye entegre edilebilir.

Bancor (BNT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Bnt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Bancor coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Bancor (BNT) Coin Kaç TL?

Bancor (BNT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

22.91
bancor
Bancor Network Token (BNT)
1h0.55%
24h4.22%
TRY
USD
EUR

Bancor (BNT) Coin Yorumları

Bancor (BNT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.bancor.network/
Whitepaper
https://support.bancor.network/hc/en-us/articles/360015184951-English
Github
https://github.com/bancorprotocol/org
Medium
https://blog.bancor.network/
Documentation
https://docs.bancor.network/
Telegram
https://t.me/bancor
Discord
https://discord.gg/CAm3Ncyrxk