Band Protocol (BAND) Coin Nereden Alınır?

band-protocol

Band Protocol (BAND)

$ 1.51 3.12%

Band Protocol (BAND) Coin Nedir?

Band Protocol, gerçek dünya verilerini alabilen ve zincir üzerindeki uygulamalara tedarik edebilen, ayrıca zincir içi ve zincir dışı arasında bilgi alışverişini kolaylaştırmak için API’leri akıllı sözleşmelere bağlayabilen bir zincirler arası veri oracle platformudur. BAND, merkezi olmayan uygulamaları (DApp) birbirine bağlayan ağlar arası veri platformu olan Band Protocol’ün kripto para birimidir. BAND Protokolü geliştiricilerinin temel amacı, güvenilir veri kaynakları ve merkezi olmayan protokoller aracılığıyla farklı toplulukları birbirine bağlamak ve eşleştirmektir.

BAND Protokolü aslında şimdilik kripto para piyasasındaki iki büyük sorunu çözmeyi hedefliyor. BAND’ın çözmeyi planladığı iki temel sorun; Merkezi olmayan uygulamaların (Dapp) veri kaynaklarının güvenilirliği ve blok zinciri ağlarının ölçeklenebilirliğidir. Blok zinciri teknolojisinin sürekli gelişip ana akım kitlelere yayılmasına rağmen, ölçeklenebilirlik sorunu çözülene kadar tam ana akım kabule ulaşmayacağı vurgulanıyor.

Özellikle proje, Web 3.0 çerçevesini blok zinciri perspektifinden uygulamayı ve tam ademi merkeziyetçiliği sağlamayı hedefliyor.

Band Protocol (BAND) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Band coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Band Protocol nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Band Protocol (BAND) Coin Kaç TL?

Band Protocol (BAND) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

364.22
avalanche-2
Avalanche (AVAX)
1h2.46%
24h8.21%
TRY
USD
EUR

Band Protocol (BAND) Coin Yorumları

Band Protocol (BAND) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://bandprotocol.com/
Whitepaper
https://docs.bandchain.org/whitepaper/
Github
https://github.com/bandprotocol
Medium
https://medium.com/bandprotocol
Documentation
https://docs.bandchain.org/
Telegram
https://t.me/bandprotocol
Discord
https://discord.com/invite/3t4bsY7