BarnBridge (BOND) Coin Nereden Alınır?

barnbridge

BarnBridge (BOND)

$ 3.44 0.44%

BarnBridge (BOND) Coin Nedir?

BarnBridge bir risk belirleme protokolüdür. Enflasyon riski, piyasa fiyatı riski ve nakit akışı volatilite riski gibi DeFi ile ilişkili riskleri azaltmayı amaçlamaktadır. Kullanıcıların bir risk profili seçmesine izin vererek, token’laştırılmış, likit dilimler aracılığıyla yeniden dağıtabilir. BarnBridge bunu, tümü belirli bir DeFı risk kategorisine hitap eden SMART Yield, SMART Exposure ve AKILLI Alpha ürünleri ile yapar.

DApps’in sürekli gelişimi çekirdek ekip tarafından sağlanır ve BarnBridge DAO aracılığıyla topluluk tarafından yönetilir.

BOND, sistemin yönetişim token’ıdır ve BOND sahiplerine platformdaki güncellemelere oy verme yetkisi verir. Sistemdeki farklı paydaşları hizalayan bir araç olarak hizmet ederek, yönetişim mekanizmalarını ve sahiplerini teşvik etmeyi sağlar. BOND aynı zamanda bir güvenlik ve politika yönetim ortamı olarak da kullanılabilir.

BarnBridge (BOND) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Bond coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Barnbridge coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

BarnBridge (BOND) Coin Kaç TL?

BarnBridge (BOND) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

54.97
barnbridge
BarnBridge (BOND)
1h0.25%
24h0.44%
TRY
USD
EUR

BarnBridge (BOND) Coin Yorumları

BarnBridge (BOND) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://barnbridge.com/
Whitepaper
https://github.com/BarnBridge/BarnBridge-Whitepaper/blob/master/README.md
Github
https://github.com/BarnBridge/
Medium
https://medium.com/barnbridge
Documentation
https://docs.barnbridge.com/
Telegram
https://t.me/barnbridge_official
Discord
https://discord.com/invite/FfEhsVk
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC4exzX_c37p2gYJK4L9nrGQ