Basic Attention Token (BAT) Coin Nereden Alınır?

basic-attention-token

Basic Attention Token (BAT)

$ 0.393066 3.60%

Basic Attention Token (BAT) Coin Nedir?

Basic Attention Token (BAT), Brave tarayıcı ekosisteminin kritik bir bileşenidir. Bu projenin arkasındaki temel amaç, dijital reklamcılık endüstrisindeki reklamcılar, yayıncılar ve internet kullanıcıları dahil olmak üzere paydaşlar için adil ve ödüllendirici bir sistem oluşturmaktır.

Basic Attention Token, Mayıs 2017’de başlatılan ve Mozilla‘nın kurucu ortağı ve JavaScript dilinin yaratıcısı Brendan Eich tarafından oluşturulmuştur. Brave, Ethereum blok zinciri üzerinde kurulmuş ve çalışan, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir reklam değişim platformudur.

Brave, BAT coin‘i ile entegre olan Chromium’a (Google Chrome’un açık kaynaklı sürümü) dayanan bir internet tarayıcısıdır. Varsayılan olarak, Brave tarayıcı reklamları engeller ve yayıncıları buna göre ödüllendirir. BAT token’ları, çevrimiçi kullanıcıları ödüllendirmek için şeffaf bir sistem aracılığıyla yayıncılar, reklam verenler ve kullanıcılar arasında değiş tokuş edilmesi içindir.

BAT, web sitelerini ziyaret ettikleri için kullanıcılara ödül olarak verilirken, yayıncılar çalışmalarına gösterilen ilgiye dayanarak içerikleri için ödüllendirilir. Reklam verenlere göre, çevrimiçi kampanya için “daha iyi kullanıcı hedefleme, gelişmiş yatırım getirisi ve azaltılmış dolandırıcılık” gibi avantajlardan yararlanıyorlar.

Basic Attention Token (BAT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Bat coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Basic Attention Token nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) Coin Kaç TL?

Basic Attention Token (BAT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

6.28
basic-attention-token
Basic Attention Token (BAT)
1h0.52%
24h3.6%
TRY
USD
EUR

Basic Attention Token (BAT) Coin Yorumları

Basic Attention Token (BAT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://basicattentiontoken.org/
Whitepaper
https://basicattentiontoken.org/static-assets/documents/BasicAttentionTokenWhitePaper-4.pdf
Github
https://github.com/topics/basic-attention-token
Telegram
https://t.me/batproject