Beam (BEAM) Coin Nereden Alınır?

beam

BEAM (BEAM)

$ 0.137549 2.91%

Beam (BEAM) Coin Nedir?

Beam platformu, gizli bir DeFi protokolüdür, ayrıca LelantusMW ve Mimblewimble platformlarında çalışmaktadır. Kripto para birimlerinin ilk yıllarında Bitcoin (BTC) işlemlerinin takip edilemediği düşünülüyordu. Ancak blok zinciri analizi geliştikçe, işlemlerin göndericilere kadar izlenebileceği netleşti. Sonuç olarak, mahremiyet için ciddi bir tehdit oluşturuyordu. Yapılan iyileştirmeler sonucunda Mart 2018’de Mimblewimble protokolü devreye alındı.  Adresler blok zincirinde kayıtlı değildir ve işlemler varsayılan olarak özeldir.

Beam (BEAM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Beam coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Beam coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Beam (BEAM) Coin Kaç TL?

Beam (BEAM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.20
beam
BEAM (BEAM)
1h1.9%
24h2.91%
TRY
USD
EUR

Beam (BEAM) Coin Yorumları

Beam (BEAM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://beam.mw/
Whitepaper
https://docs.beam.mw/BEAM_Position_Paper_v0.2.2.pdf
Github
https://github.com/BeamMW/beam
Medium
https://medium.com/beam-mw
Documentation
https://documentation.beam.mw/
Telegram
https://t.me/BeamPrivacy
Discord
http://discord.gg/BHZvAhg
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCddqBnfSPWibf4f8OnEJm_w