Bitcoin Diamond (BCD) Nereden Alınır?

bitcoin-diamond

Bitcoin Diamond (BCD)

$ 0.212655 5.80%

Bitcoin Diamond (BCD) Nedir?

Bitcoin Diamond ağı, Bitcoin ile aynı çatallanma öncesi işlem geçmişine sahiptir. 24 Kasım 2017 tarihinde 495866 numaralı blokta Bitcoin ana ağından ayrılan BCD, 24 Kasım itibariyle madencileri ve yeni ağıyla hayat buldu. Bitcoin Diamond, Bitcoin Gold’dan (BTG) 2 hafta sonra piyasalarda işlem görmeye başladı. BCD ilk piyasaya çıktığında 28 borsada listelenmişti.

Bitcoin Diamond, çatallandığı kripto para birimi olan BTC’den farklı olarak arzını 210 milyon adet ile sınırlandırmıştır. BCD arzının sayısı 210 milyonu geçmeyecektir. Tıpkı Bitcoin’in 21 milyon limiti olması gibi aynı mantıkla ilerlemektedir.

Bitcoin Diamond ağındaki 170 milyon BCD, uzun vadeli bir sistemle 1 BTC karşılığında 10 BCD olacak şekilde Bitcoin sahiplerine dağıtılacak. Kalan token’ların, Bitcoin Diamond topluluğundaki ödüllere ve madencilik ödüllerine dağıtılması planlanıyor.

Bitcoin Diamond (BCD) Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Bitcoin Diamond nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. BCD coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Bitcoin Diamond (BCD) Kaç TL?

Bitcoin Diamond (BCD) fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.43
bitcoin-diamond
Bitcoin Diamond (BCD)
1h0.08%
24h5.8%
TRY
USD
EUR

Bitcoin Diamond (BCD) Yorumları

Bitcoin Diamond (BCD) yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.bitcoindiamond.org/
Github
https://github.com/eveybcd/BitcoinDiamond