BitTorrent (BTT) Coin Nereden Alınır?

BitTorrent (BTT) Coin Nedir?

BTT Coin, Tron blok zincirindeki bir TRC-10 token’ıdır. BTT token, mevcut BitTorrent ağında, bant genişliği sağlama, ağ oluşturma ve depolama kaynakları için token tabanlı bir ekonomi oluşturmak için üretilmiştir. Örneğin ağ katılımcılarının “paylaşım bant genişliği ve depolamanın değerini yakalaması” için bir yol sağlamaya çalışır.

BitTorrent, verilere göre kullanıcı sayısı bakımından dünyanın en büyük merkezi olmayan dosya paylaşımı blok zincirlerinden birisidir. BitTorrent’in eşler arası (P2P) protokolü, mucidi Bram Cohen tarafından Temmuz 2001’de piyasaya sürüldü. Ek olarak o zamandan beri dünya çapında kullanılan torrent istemcilerini güçlendirdi.

BTT tarafından desteklenen merkezi olmayan uygulamalar arasında DLive, BitTorrent Speed ve BitTorrent Dosya Sistemi bulunmaktadır.

BitTorrent (BTT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Btt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. BitTorrent coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

BitTorrent (BTT) Coin Kaç TL?

BitTorrent (BTT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

BitTorrent (BTT) Coin Yorumları

BitTorrent (BTT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.bittorrent.com/coin/btt/
Whitepaper
https://www.bittorrent.com/btt/btt-docs/BitTorrent_(BTT)_White_Paper_v0.8.7_Feb_2019.pdf
Github
https://github.com/bittorrent
Telegram
https://t.me/BTTBitTorrent
Discord
https://discord.com/invite/JPUTmw2