Blox (CDT) Coin Nereden Alınır?

blox

Blox (CDT)

$ 0.077332 38.37%

Blox (CDT) Coin Nedir?

Blox; saklama uygulaması sağlamayan et2 stacking hizmeti sunmaktadır. Uygulamanın temel amacı eth2 içeriğinin kullanıcı gizliliği ve Ethereum merkez dışından ödün vermeden basit, ölçeklenebilir ve güvenli platform sunmaktır. Bunlara ek olarak uygulama işletmeler için kripto para içeriklerinin yönetimini de sunmaktadır. Cüzdanlar ve borsalar açısından otomatik senkronizasyon özelliğinin kullanılmasına da imkan tanımaktadır.

Ağırlık ve günlük kontrol edilebilen etkinlik ve bakiyelerin kullanımına izin vermesi uygulamaları daha kolay yönetilebilir hale getirmektedir. Profesyonel kullanıcılar başta olmak üzere kurumsal kullanıcılara varana kadar pek çok değişik alanda 4 farklı çözüm içeriği sunmaktadır. Ve bu içerikler müşteriler için özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda uygulamanın ücretsiz versiyonu da kullanıcılara hizmet sunması için piyasaya sürülmüştür.

Blox (CDT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Cdt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Blox coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Blox (CDT) Coin Kaç TL?

Blox (CDT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.993913
blox
Blox (CDT)
1h8.46%
24h38.37%
TRY
USD
EUR

Blox (CDT) Coin Yorumları

Blox (CDT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://zilliqaroyale.com/
Github
https://github.com/bloxapp
Medium
https://medium.com/bloxstaking
Documentation
https://www.bloxstaking.com/docs/
Telegram
https://t.me/blox_product_discussion