Bluzelle (BLZ) Coin Nereden Alınır?

bluzelle

Bluzelle (BLZ)

$ 0.072959 7.32%

Bluzelle (BLZ) Coin Nedir?

Bluzelle, yeni piyasaya sürülmüş blok zinciri ekosistemi için etkili bir veri depolama çözümü sağlamayı amaçlayan ve merkeziyetsiz olan ölçeklenebilir bir veri tabanı hizmetidir.

Bluzelle’nin asıl amacı, merkezi olmayan uygulama (DApps) geliştiricilerinin merkezi altyapı ve geleneksel bulut tabanlı veri tabanlarını kullanırken karşılaştıkları ölçeklendirme sorunlarına bir çözüm sunmaktır. Bluzelle, küçük veri parçalarını dünya çapında dağıtılan düğümler veya sürüler gruplarında depoladığı güvenilir sürü teknolojisini kullanır. Bu, onu tek veri merkezlerinden bağımsız hale getirir ve bu sayede Bluzelle’in ölçekleme yeteneği sınırsızdır.

Bluzelle’in sürü teknolojisi, dünya çapında veri parçalarını yedekli bir şekilde depoladığı için onu son derece güvenilir kılar. Verilerin bir merkezi olmadığı için Bluzelle’in kaynakları, fon kazanan kullanıcılara aktaran ağ üreticileri tarafından sağlanmaktadır.

Bluzelle (BLZ) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Blz coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Bluzelle coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Bluzelle (BLZ) Coin Kaç TL?

Bluzelle (BLZ) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.18
bluzelle
Bluzelle (BLZ)
1h3.72%
24h7.32%
TRY
USD
EUR

Bluzelle (BLZ) Coin Yorumları

Bluzelle (BLZ) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://bluzelle.com/
Github
https://github.com/bluzelle
Medium
https://blog.bluzelle.com/
Documentation
https://docs.bluzelle.com/developers/
Telegram
https://t.me/Bluzelle
Discord
https://discord.gg/af7byz6
Youtube
https://www.youtube.com/c/bluzelle