Bonfida (FIDA) Coin Nereden Alınır?

bonfida

Bonfida (FIDA)

$ 0.624032 5.25%

Bonfida (FIDA) Coin Nedir?

Bonfida, açık kaynaklı Serum ticaret protokolü üzerine kurulmuş ve ayrıca Solana blok zinciri tarafından desteklenen, merkezi olmayan vesayetsiz bir borsadır. Solana, Serum ve Serum DEX’te aktif olarak işlem yapan, büyüyen kullanıcı tabanı arasındaki boşluğu dolduran eksiksiz bir ürün paketi sağlar.

Buna ek olarak, platform, Serum on-chain üzerinde gerçekleşen herhangi bir işlemi depolayan bir arka uç yapısına sahiptir ve bu, borsanın şu anda CoinMarketCap ve Coingecko tarafından kendi hizmetlerini sunmak için kullanılan verileri sağlamasına olanak tanır.

FIDA, coin’lerin çoğunun minimum bir yıl olmak üzere uzun vadeli kilitlenmesi ve diğerlerinin yüzde 90’ından fazlasının dört yıl boyunca kilitlenmesi anlamında piyasadaki ortalama coin’den oldukça farklıdır.

Coin’in arzda sınırlı bir yüzdesi olduğundan, belirtecin net satıcı olarak hareket edebilecek büyük sahipleri olmayacaktır. Bu, coin’i platform için aşağıdaki işlevleri yerine getirebileceği benzersiz bir konuma getirir.

Bonfida (FIDA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Fida coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Bonfida coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Bonfida (FIDA) Coin Kaç TL?

Bonfida (FIDA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

9.65
bonfida
Bonfida (FIDA)
1h0.37%
24h5.25%
TRY
USD
EUR

Bonfida (FIDA) Coin Yorumları

Bonfida (FIDA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://bonfida.org/
Whitepaper
https://bonfida.org/static/media/bonfida-white-paper.360be8c4.pdf
Github
https://github.com/Bonfida
Medium
https://bonfida.medium.com/
Documentation
https://docs.bonfida.com/#introduction
Telegram
https://t.me/bonfidatg
Discord
https://discord.com/invite/pFMNqXbEpJ