Bounce Token (AUCTION) Coin Nereden Alınır?

auction

Bounce (AUCTION)

$ 6.34 2.78%

Bounce Token (AUCTION) Coin Nedir?

Bounce, blok zinciri üzerine kurulu, merkezi olmayan yönetişim, likidite madenciliği, ve staking mekanizmalarını içeren merkezi olmayan bir açık artırma platformudur. Bounce’ın ilk ilkesi, rekabetçi bir takas ortamı yaratan kaynakların kıtlığıdır. Swap fikri, katılımcılar için sonsuz likiditenin sağlandığı Uniswap’tan kaynaklanmaktadır. Bu harika bir konsept olsa da, Bounce bunun yerine tam tersi senaryoya odaklanır.

Bounce Token (AUCTION) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Auction coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Bounce Token nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Bounce Token (AUCTION) Coin Kaç TL?

Bounce Token (AUCTION) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

101.11
auction
Bounce (AUCTION)
1h0.45%
24h2.78%
TRY
USD
EUR

Bounce Token (AUCTION) Coin Yorumları

Bounce Token (AUCTION) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://bounce.finance/
Github
https://github.com/bouncefinance
Medium
https://bouncefinance.medium.com/
Documentation
https://docs.bounce.finance/
Telegram
https://t.me/bounce_finance