Burger Swap (BURGER) Coin Nereden Alınır?

Burger Swap (BURGER) Coin Nedir?

BurgerSwap, Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulmuş bir DeFi protokolüdür. Protokol, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı (AMM) modelini kullanarak merkezi olmayan bir borsa (DEX) olarak hizmet vermektedir. BURGER token staking, herhangi bir kullanıcının teklifler oluşturmasına ve oylama yoluyla işlem ücretlerinin, blok ödüllerinin ve Burger Swap borsasının diğer sistem parametrelerinin ayarlanmasını etkilemesine izin verir.

BurgerSwap geliştiricileri, Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, Çin ve Birleşik Krallık gibi birçok farklı ülkede bulunan kişilerden oluşur. Burger coin’in zaman zaman Türkiye menşeli bir kripto para olduğu haberleri gelse de ekip üyeleri Dr. Mehmet Sabir Kiraz, Dr. Süleyman Kardaş ve Tony Tai gibi kişiler tarafından geliştirildi. SushiSwap’ın aksine, geliştiricileri anonim olarak hizmet vermez.

Burger Swap (BURGER) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Burger coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Burger Swap coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Burger Swap (BURGER) Coin Kaç TL?

Burger Swap (BURGER) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

Burger Swap (BURGER) Coin Yorumları

Burger Swap (BURGER) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://burgerswap.org/
Github
https://github.com/burgerswap-org
Medium
https://bnburgerking.medium.com/
Documentation
https://burgerswap.gitbook.io/burgerswap-en/
Telegram
https://t.me/burgerswap