Bytom (BTM) Coin Nereden Alınır?

Bytom (BTM) Coin Nedir?

bytom

Bytom (BTM)

$ 0.009354 3.42%

Bytom (BTM) blok zinciri tabanlı ve açık kaynaklı bir değer takası platformu olarak ön plana çıkan kripto para içeriklerinden birisidir. Bu kripto para biriminin temel vasfı somut dünyada var olan varlıkları tokenle değiştirme amacı taşıması ve blok zinciri tabanlı hale getirme hedefine sahip olmasıdır.

Değişik kripto para projeleri içerisinde yer alan ve dikkat çeken Bytom; menkul kıymetler, tahviller ve teminatlar gibi farklı içeriklerin sanal dünyaya taşınabilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda kripto para yatırımları açısından farklı bir alanı kapılarını aralayan ve yatırım mantığını tamamen değiştiren yapı arz etmektedir. Dolayısıyla dijital varlık uygulamaları ile finansal unsurları birleştiren özelliğe sahip blok zinciri protokolü olarak öne çıkar.

Bytom (BTM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Btm coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Bytom coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Bytom (BTM) Coin Kaç TL?

Bytom (BTM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.148189
bytom
Bytom (BTM)
1h1.29%
24h3.42%
TRY
USD
EUR

Bytom (BTM) Coin Yorumları

Bytom (BTM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://bytom.io/
Whitepaper
https://cdn.bytom.io/res/WhitePaper-Bytom%202.0-cn.pdf
Github
https://github.com/Bytom/bytom
Medium
https://medium.com/bytomofficial/tagged/btm
Documentation
https://developer.bymov.io/
Telegram
https://t.me/BytomInternational
Discord
https://discord.com/invite/U3RSYr5