bZx Protocol (BZRX) Coin Nereden Alınır?

bzx-protocol

bZx Protocol (BZRX)

$ 0.066621 26.61%

bZx Protocol (BZRX) Coin Nedir?

bZx Protokolü, kullanıcıların üçüncü taraflara güvenmesine gerek kalmadan ödünç alabileceği, ödünç verebileceği ve kaldıraçlı işlem yapabileceği Ethereum tabanlı bir DeFi ödünç verme protokolüdür. Geçmişte, marj trader’ları merkezi borsaları (CEX) kullanmak zorundaydı. Merkezi olmayan borsalar (DEX) güvenlik açıklarına sahip olabilirken, CEX’lerin istismar edilebilecek birçok zayıf noktası vardır. bZx Protokolü, mevcut sayısız DeFi uygulamasından sadece biridir.

bZx ile diğer borç verme DeFi protokolleri arasındaki en büyük fark, kullandığı üç token’dır: iTokens, pTokens ve BZRX token. Bu token’lardan her biri, bZx’in nasıl çalıştığı konusunda hayati bir rol oynar.

Platformdaki borç alanlar ve borç verenler, fonları farklı borsaların paylaştığı küresel likidite havuzlarına girip çıkar. bZx platformu bu işlemler için iTokens ve pTokens adında iki tür token kullanır. Bu nedenle, borç verenler likidite havuzlarına fon sağladığında iTokens alırlar. Bunların başında bir “i” gelir ve borç verenin sağladıkları fonlar üzerindeki talebini temsil eder. iTokens ayrıca bileşik faiz de kazanabilir. Ve iyi haber şu ki, bu token’lar herhangi bir zamanda orijinal fonlar ve faiz için itfa edilebilir.

pToken, kullanıcıların, marj üzerinden alım satım pozisyonları açmak için borç aldıklarında ona karşın aldıkları token türüdür. Bu “p” pozisyonunu temsil eder ve bir marj ticareti pozisyonunun uzun (Short) veya kısa (Long) tarafını temsil edebilir. Ayrıca kullanıcılar, Uniswap ve Kyber gibi belirli DEX platfomlarında iTokens ve pTokens’ı direkt olarak satın alabilirler. Ancak tipik olarak, bu token’lar doğrudan bZX kullanılarak oluşturulur.

bZx Protocol (BZRX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Bzrx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Bzx Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

bZx Protocol (BZRX) Coin Kaç TL?

bZx Protocol (BZRX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.21
superfarm
SuperFarm (SUPER)
1h0.35%
24h4.94%
TRY
USD
EUR

bZx Protocol (BZRX) Coin Yorumları

bZx Protocol (BZRX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://bzx.network/
Whitepaper
https://bzx.network/pdfs/bZx_lite_paper.pdf
Github
https://github.com/bZxNetwork
Medium
https://medium.com/bzxnetwork
Documentation
https://docs.bzx.network/
Telegram
https://t.me/b0xNet
Discord
https://discord.gg/k8JHvBSSb5