Cartesi (CTSI) Coin Nereden Alınır?

cartesi

Cartesi (CTSI)

$ 0.186340 1.87%

Cartesi (CTSI) Coin Nedir?

Cartesi Coin, merkezi olmayan uygulamalar için bir işletim sistemi oluşturmaya çalışan Cartesi projesinin kripto para birimidir. Proje, karmaşık ve yoğun işlem gerektiren sistemlerin bir Linux ortamında çalışmasını sağlar ve blok zinciri teknolojisine olan bağımlılığı azaltır. Bunu merkeziyetsizliğinden ödün vermeden gerçekleştirmeyi hedefleyen Cartesi projesi, merkezi olmayan uygulamaları (DApps) çok daha güçlü, geliştirmesi kolay ve taşınabilir hale getirmeyi hedefliyor.

CTSI Coin, ağ düğümleri aracılığıyla merkezi olmayan uygulamalara internet ortamında ölçeklenebilirlik getirmeyi amaçlamaktadır. Bu da verilen teşvik sayesinde sistemin sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar. Cartesi coin, Binance borsasından yararlanan birçok kripto para biriminden biri olarak bilinir.

Cartesi (CTSI) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes CTSI coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Cartesi coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Cartesi (CTSI) Coin Kaç TL?

Cartesi (CTSI) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.98
cartesi
Cartesi (CTSI)
1h0.45%
24h1.87%
TRY
USD
EUR

Cartesi (CTSI) Coin Yorumları

Cartesi (CTSI) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://cartesi.io/
Whitepaper
https://cartesi.io/cartesi_whitepaper.pdf
Github
https://www.github.com/cartesi
Medium
https://www.medium.com/cartesi
Documentation
https://cartesi.io/docs/intro
Telegram
https://t.me/cartesiannouncements
Discord
https://discord.gg/Pt2NrnS
Youtube
https://www.youtube.com/c/Cartesiproject/videos