Celer Network (CELR) Coin Nereden Alınır?

celer-network

Celer Network (CELR)

$ 0.018082 8.03%

Celer Network (CELR) Coin Nedir?

Celer Network, herkesin zincir dışı ölçeklendirme teknikleri ve teşvikle uyumlu kripto-ekonomik mekanizma tasarımlarındaki yeniliklerle hızla ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasını, çalıştırmasını ve dağıtmasını sağlar. Celer Network’ün ekibi, ana ağdaki hızlı işlem sürecini gösteren bir uygulama (App) olan CelerX’i hayata geçirdi.

Projenin misyonu, 2. katman ölçeklenebilirlik teknolojisiyle desteklenen sorunsuz bir deneyim sunarak “blok zinciri için toplu kabul” sağlamaktır.

Celer Network, zincir dışı ölçekleme teknikleri ve teşvike uygun kripto-ekonomik mekanizma tasarımlarındaki yenilikler aracılığıyla herkesin yüksek düzeyde ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamaları hızlı bir şekilde oluşturmasını, çalıştırmasını ve kullanmasını sağlar.

CELR belirteci, çoklu teşvik sistemi ve zincir dışı hizmet sağlayıcılara hizmet ve işlem ücreti gibi çoklu işlevler sunan Ethereum üzerinde kurulmuş bir ERC-20 coin’idir.

Celer Network (CELR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Celr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Celer Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Celer Network (CELR) Coin Kaç TL?

Celer Network (CELR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.279908
celer-network
Celer Network (CELR)
1h0.93%
24h8.03%
TRY
USD
EUR

Celer Network (CELR) Coin Yorumları

Celer Network (CELR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.celer.network/
Whitepaper
https://www.celer.network/doc/CelerNetwork-Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/celer-network
Medium
https://blog.celer.network/
Documentation
https://www.celer.network/docs/celercore/
Telegram
https://t.me/celernetwork
Discord
https://discord.gg/Trhab5w