CertiK (CTK) Coin Nereden Alınır?

certik

CertiK (CTK)

$ 0.799003 3.57%

CertiK (CTK) Coin Nedir?

CertiK (CTK), otonom otomobiller, otonom araçlar, DeFi ve NFT’ler gibi birbirinden çılgın projelerin daha güvenli üretilebilmesi amacı ile üretilmiş bir kripto para birimidir. Cosmos Hub tarafından geliştirilen proje, EVM ve Hyperledger Burrow gibi önemli uyumluluklara sahiptir. Protokoller arası güvenliğin sağlanması ve otonom araç ve otomobillerin daha sağlıklı üretilebilmesini amaçlar.

CertiK (CTK) Ethereum ağı üzerinde inşa edilmiştir. CVM, akıllı sözleşme, otonom teknoloji, DeFi ve NFT gibi birbirinden özel projelerin tamamı ile ilgilenir. Güvenlik için Oracle şirketi ile entegre bir şekilde çalışan CTK Coin, ağ içindeki yönetim kararlarında oy kullanılabilmesi için de kullanıcılarına fırsat verir. Certik Chain’in yerel dijital yardımcı programlarından bir tanesidir.

CertiK (CTK) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ctk coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Certik coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

CertiK (CTK) Coin Kaç TL?

CertiK (CTK) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

13.06
certik
CertiK (CTK)
1h0.58%
24h3.57%
TRY
USD
EUR

CertiK (CTK) Coin Yorumları

CertiK (CTK) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.certik.org/
Whitepaper
https://www.certik.org/whitepaper
Github
https://github.com/certikfoundation
Medium
https://medium.com/certik-foundation
Documentation
https://docs.certik.foundation/certik-chain/
Telegram
https://t.me/certikfoundation
Discord
https://discord.gg/CggeAUYfwx