Chiliz (CHZ) Coin Nereden Alınır?

chiliz

Chiliz (CHZ)

$ 0.119615 0.52%

Chiliz (CHZ) Coin Nedir?

Chiliz, spor severlere, özellikle futbol hayranlarına yönelik fan token üretmek, blok zinciri tabanlı uygulamalar ve hizmetler sağlamak amacıyla piyasaya sürülmüş bir kripto para birimi ve ödeme platformudur. Ayrıca Chiliz coin, spor endüstrisindeki şirketlerin müşteri katılımını güçlendirmesini ve ticarileştirmesini sağlayan bir topluluk katılım ağı görevi görür.

Chiliz’in öncelikli hedefi, milyonlarca spor ve espor meraklısına, destekledikleri takımların yaptığı oylamalarda doğrudan oy hakkı satın almak için kullanabilecekleri bir token sağlamaktır. Sonuç olarak, taraftarlar pasif seyirci olmayı bırakır ve bir topluluğun katılımcı üyeleri haline gelir.

Chiliz ayrıca, Socios.com’u tasarladı ve geliştirdi. Socios, Chiliz blok zincirinde spor taraftarları için iletişim ağı olarak kullanılmaktadır. Chiliz (CHZ) birincil para birimi olarak görev yapmaktadır. Chiliz token’ı, Ethereum blok zincirinde çalışan ve Chiliz ekosistemini yöneten bir ERC-20 yardımcı program token’ıdır. Socios.com ve Chiliz borsasının her ikisi de CHZ ile işlem yapmaya izin vermektedir.

Chiliz blok zincirindeki herhangi bir işlem yapıldığında, komisyon olarak, CHZ coin ödenmesi gerekmektedir. CHZ, Chiliz Borsası’ndaki token alım satımlarının yanı sıra hayran oylama sisteminde de kullanılır. Ayrıca Chiliz’in FC Barcelona, ​​Juventus, UFC, Manchester City ve AS Roma dahil olmak üzere tanınmış futbol kulüpleri ve espor takımlarıyla ortaklıkları vardır.

Chiliz (CHZ) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Chiliz coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Chz coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Chiliz (CHZ) Coin Kaç TL?

Chiliz (CHZ) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.91
chiliz
Chiliz (CHZ)
1h1.28%
24h0.52%
TRY
USD
EUR

Chiliz (CHZ) Coin Yorumları

Chiliz (CHZ) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.chiliz.com/
Whitepaper
https://www.chiliz.com/docs/CHZ_whitepaper.pdf
Github
https://github.com/chiliz
Medium
https://medium.com/chiliz
Telegram
https://t.me/chiliz_io
Discord
https://discord.gg/QsJ8dAnsDy
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCyRKX_JvGZw58GHvrlc-mjA