Civic (CVC) Coin Nereden Alınır?

civic

Civic (CVC)

$ 0.175832 1.38%

Civic (CVC) Coin Nedir?

Civic, bireylerin ve işletmelerin kişisel kimlik bilgilerini kontrol etmek ve korumak için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan blok zinciri tabanlı bir kimlik yönetimi protokolüdür. Platform, kullanıcılara kişisel verileri üzerinde daha fazla kontrol sağlarken, aşırı miktarda kişisel bilgiye ihtiyaç duymadan çok çeşitli hizmetlere erişmelerine izin vererek kimlik doğrulama hakkındaki düşüncemizi değiştirmek için tasarlanmıştır. CVC, Civic ekosisteminde evrensel bir ödeme şeklidir.

Civic’in kimlik doğrulama çözümü, kimlik kullanımını gerçek zamanlı olarak yetkilendirmek için dağıtılmış defter teknolojisini kullanır ve kullanıcı tarafından yetkilendirildikten sonra bilgileri Civic ortaklarıyla idareli bir şekilde paylaşmak için kullanılır.

Diğer bazı kimlik yönetimi hizmetlerinden farklı olarak, Civic kullanıcıları tüm hassas verilerini mobil cihazlarında depolar. Kullanıcılar, Civic uygulaması aracılığıyla biyometrik bir imza sağlayarak belirli kişisel verilerin paylaşılmasına izin verebilir.

Platform, kullanıcıların kendi sanal kimliklerini oluşturmalarına ve doğrulamalar için bunu kullanmalarına olanak tanır. Bu, Identity.com’un kimlik talep edenleri, kimlik doğrulayıcıları ve kullanıcıları yeniden kullanılabilir kimlik doğrulama hizmetlerine bağlamak için blok zinciri tabanlı, merkezi olmayan bir pazar yerini kullanan açık kaynaklı ekosistemi kullanılarak yapılır.

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, kimlik doğrulayıcılar tarafından doğrulandıktan sonra, yerel olarak saklanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere bir referans, hizmet sağlayıcıların kullanıcıdan uygun izinle erişebileceği blok zincirine taşınır.

Civic (CVC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes CVC coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Civic coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Civic (CVC) Coin Kaç TL?

Civic (CVC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.72
civic
Civic (CVC)
1h2.4%
24h1.38%
TRY
USD
EUR

Civic (CVC) Coin Yorumları

Civic (CVC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.civic.com/
Whitepaper
https://tokensale.civic.com/CivicTokenSaleWhitePaper.pdf
Github
https://github.com/civicteam
Telegram
https://t.me/civicplatform
Discord
https://discord.gg/MWmhXauJw8