Cocos-BCX (COCOS) Coin Nereden Alınır?

cocos-bcx

COCOS BCX (COCOS)

$ 3.26 4.91%

Cocos-BCX (COCOS) Coin Nedir?

COCOS; Ethereum blok zinciri üzerinde çalışmasını sürdüren ve yenilikçi bir sistem olduğu iddiası ile ön plana çıkan kripto para platformları arasında yerini alır. Dünya genelinde etki göstermekte olan pek çok borsa platformunun da bulunan uygulama; BCX yani blok zinciri yolculuğu ekini almaktadır. Dijital oyunlara daire ekonominin yeni nesil faaliyetlerinden birisi olma iddiasıyla yol alan uygulama bu içerikte bulunan kripto para birimlerinin alan dahiline kazandırdığı içeriklerden birisi olma iddiasındadır.

2017 senesinde kurulmuş olan Cocos Blockchain Expedition; çoklu olan blok zinciri platformlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Blok zinciri oyunlarının oluşturduk test edilebildiği uygulama dahilinde oyunlar için komut dosyası tabanına sahip, veri odaklı ve görsel geliştirme ortamı oluşturduklarını belirtmektedir.

Cocos-BCX (COCOS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Cocos coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Cocos-BCX coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Cocos-BCX (COCOS) Coin Kaç TL?

Cocos-BCX (COCOS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

41.90
cocos-bcx
COCOS BCX (COCOS)
1h1.13%
24h4.91%
TRY
USD
EUR

Cocos-BCX (COCOS) Coin Yorumları

Cocos-BCX (COCOS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.cocosbcx.io/
Whitepaper
https://www.cocosbcx.io/static/Whitepaper_en.pdf
Github
https://github.com/cocos-bcx
Medium
https://medium.com/cocosbcx
Telegram
https://t.me/cocosbcxen
Discord
https://discord.com/invite/jdJMNtC