Conflux Network (CFX) Coin Nereden Alınır?

conflux-token

Conflux (CFX)

$ 0.085130 1.02%

Conflux Network (CFX) Coin Nedir?

CFX, yüksek verim sağlayarak hızlı onay almayı hedefleyen ademimerkeziyetçi ve ölçeklenebilir bir blok zinciri protokolüdür. Herhangi bir çatal atmadan eşzamanlı blokları işleyen ve defter yapısındaki (Tree-Graph olarak adlandırılan) topolojilerine dayalı olarak bloklara uyarlanabilir bir şekilde heterojen ağırlıklar atayan bir konsensüs protokolü olan GHAST’ı çalıştırır.

Ağ, tüm stake edilen token’lara ödülleri sabit yüzde 4 oranında dağıtır. Ödüller, kullanıcı token’larını bıraktığında, kullanıcının sahiplerine eklenir.

Conflux Vakfı 2018’de kurulmuştur ve bu yeniliğe kapı açan konsensüs mekanizmasına dayalı açık bir altyapı oluşturmak için mevzuata uygun bir bağış toplama kampanyası tamamlamışlardır.

Conflux (CFX) kısa süre sonra, Çin’de devlet tarafından onaylanan ilk ve tek kamu, izinsiz blok zinciri olarak kendini kanıtladı. Bu ilerici araştırma, güvenliği, ölçeklenebilirliği ve ademimerkeziyetçiliği optimize eden yeni bir Tree-Graph fikir birliği mekanizmasıyla ‘blok zinciri üçlemi’ sorununa bir çözüm sunuyor.

Conflux Network (CFX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Cfx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Conflux Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Conflux Network (CFX) Coin Kaç TL?

Conflux Network (CFX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.36
conflux-token
Conflux (CFX)
1h0.12%
24h1.02%
TRY
USD
EUR

Conflux Network (CFX) Coin Yorumları

Conflux Network (CFX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://confluxnetwork.org/
Whitepaper
https://confluxnetwork.org/files/Conflux_Economic_Paper_20201230.pdf
Github
https://github.com/conflux-chain
Medium
https://medium.com/@ConfluxNetwork
Telegram
https://t.me/Conflux_English
Discord
https://discord.gg/aSDrWRkDcD
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCFSTmjoSU8jn6DE_4V2TIzA